Сайт візитка

Сайт-візитка – це демонстрація вашого бізнесу в Інтернеті. Грамотно побудований веб-сайт прослужить вашій компанії довгі роки.

8D спеціалізується на розробці та створенні адаптивних веб-сайтів, які ідеально відповідають потребам клієнтів. Завдяки сучасному сайту ви отримаєте професійну, надійну та багатофункціональну форму спілкування з клієнтом.

Розробка веб-сайту – це багатоетапний процес, який вимагає часу та компетентності. Ми представляємо чотири ключові елементи цього процесу:

 1. Планування

  Щоб веб-сайт функціонував належним чином у довгостроковій перспективі, його створення необхідно спланувати, враховуючи навіть найдрібніші деталі.
 2. Дизайн

  Цей процес відповідає за підготовку систем навігації, типографіки та запланованих кольорів на основі узгодженої концепції.
 3. Розробка

  Це етап, на якому графіка перетворюється у код. Після завершення роботи з розробки кожне рішення ретельно перевіряється на предмет помилок.
 4. Запуск

  Сайт-візитка публікується на сервері. Тепер Ваші клієнти зможуть ним скористатися.

Сучасний сайт-візитка

Це професійний, інтуїтивно зрозумілий, зручний для пошукових систем і адаптований до мобільних пристроїв сайт. Ми створюємо саме такі веб-сайти.

Новий сайт залучить нових клієнтів і покращить спілкування з старими.

Ми створюємо сайти, які, перш за все, ефективно заохочують користувачів звертатися до Вас.

Наш величезний досвід у розробці та створенні веб-сайтів для компаній дозволяє нам легко оцінити, які рішення будуть найбільш корисними для певної галузі чи конкретного клієнта.

До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, і при розробці сайту враховуємо всі пропозиції та очікування клієнта.

Для наших клієнтів ми пропонуємо сайти з найважливішими елементами, які дозволяють швидко контактувати з клієнтом, наприклад:

 • Головна сторінка
 • Сторінка про компанію
 • Каталог продуктів чи послуг
 • Сторінка контактів с формою звязку та картою Google.
Сайт візитка

Це можуть бути як корпоративні односторінкові веб-сайти, так і класичні веб-сайти з меню, яке можна натискати. Для вимогливих галузей і клієнтів ми пропонуємо більш складні сайти з розгалуженим деревом вкладок, з мультимедійними елементами та багатьма іншими функціями, вибір яких практично необмежений.

Сайт візитка

Поширені запитання

Скільки коштує створення сайту-візитки?

У 8D ми створюємо індивідуальні рішення. До кожного проекту ми підходимо окремо та оцінюємо його залежно від потреб і вимог клієнта. Вартість сайту залежить від архітектури та використовуваних функцій. Ці елементи впливають на час, необхідний для їх реализації, і кінцеву ціну. Зазвичай ми стартуємо від 12000 грн. Варто відзначити, що ми можемо рекомендувати рішення з урахуванням бюджету клієнта.

Скільки часу займає створення сайту-візитки?

Тривалість розробки сайту залежить від його розміру, характеристик графічного дизайну та використовуваних функцій. Графічний дизайн може бути створений протягом 2 днів з моменту підтвердження комплекту матеріалів для його виконання. Ми реалізуємо сайти-візитки на базі CMS близько 10 днів. У разі більш складних веб-сайтів цей час може бути довшим. Керівник проекту разом з технічною командою визначає час розробки сайту після ознайомлення зі специфікацією проекту та вимогами замовника.

Які матеріали потрібні для створення сайту?

Привабливий і цінний контент є основою будь-якого хорошого веб-сайту і впливає на інтерес серед користувачів. Пам’ятайте, що вміст, тобто вміст, графіка та фотографії, має бути унікальним. Це, безумовно, допоможе в процесі позиціонування сайту. Наші клієнти можуть скористатися послугою створення контенту професійними копірайтерами.

На якій CMS розробляється сайт?

CMS використовуються для створення та оновлення контенту веб-сайтів. До найпопулярніших систем керування вмістом належать: Wordpress, Joomla, або Drupal. Кожна з цих систем пропонує різні можливості як під час створення веб-сайту, подальшого його редагування, так і для повсякденного використання.

У 8D в більшості випадків ми створюємо веб-сайти на основі Winter CMS, яка є найгнучкішою CMS-системою. Її основні переваги включають простоту використання та можливість швидкого внесення змін.

Наші роботи

Залишились питання? Напишіть нам.