Корпоративний сайт

Ми створюємо ефективні та функціональні веб-сайти відповідно до останніх принципів UX.

Ми пропонуємо розробку професійних корпоративних сайтів як для невеликих місцевих компаній, так і для загальнонаціональних підприємств.

Ми ретельно підходимо до цілей та вимог кожного клієнта, створюючи ефективні веб-сайти, які не тільки чудово виглядають на всіх пристроях, але й допомагають перетворити відвідувачів вашого сайту у бізнес-клієнтів.

Ми допомагаємо виділитися серед конкурентів за допомогою візуально привабливого, функціонального та корисного веб-сайту.

Корпоративні сайти, створені нашою компанією, характеризуються:

 • Індивідуальний, унікальний графічний дизайн, адаптований до профілю бізнесу компанії
 • Використання нових рішень, завдяки яким сайт буде сучасним та зручним для мобільних пристроїв
 • Можливість розширення веб-сайту новими підсторінками та функціями
 • Швидке завантаження та безпроблемна робота
 • Функціональність та інтуїтивно зрозуміле управління
 • Базова оптимізація для пошукових систем

Ми гарантуємо професіоналізм та високу якість. Завдяки індивідуальному підходу кожен проект унікальний, з неповторним характером.

Для нас характерні:

1. Висока кваліфікація та досвід

Наша команда веб-розробників має багаторічний досвід. Успіх і кількості клієнтів нашого агентства є прямим результатом побудови успішних довгострокових відносин з нашими партнерами.

Ми створюємо не тільки гарні веб-сайти – ми також надаємо консультації та поради щодо найкращих методів ведення бізнесу в Інтернеті.

Корпоративний сайт

2. Креативність у створенні сайтів

Ми адаптуємось до цілей та бачення клієнта, поєднуючи припущення з зручністю використання. Ми створюємо креативні та привабливі сайти.

Корпоративний сайт

3. Доступність

Завдяки нашим ефективним процесам ми можемо розробляти та впроваджувати корпоративні сайти за привабливими цінами

Корпоративний сайт

Підготовка професійного та ефективного сайту включає в себе кілька етапів роботи:

 1. Аналіз потреб клієнта

  Першим кроком у створенні веб-сайту завжди є знайомство з брендом, компанією та її бізнес-середовищем, завдяки чому ми можемо зрозуміти цілі корпоративного сайту.
 2. Дизайн сайту

  Другим кроком роботи є підготовка графічного дизайну сайту відповідно до очікувань клієнта. Під час виконання проекту ми представляємо деякі попередні візуалізації з обґрунтуванням
 3. Реалізація сайту

  Наступним етапом роботи є реалізація: перетворюємо графічний дизайн у функціональний веб-сайт. При написанні коду ми враховуємо питання сумісності з різними браузерами та мобільними пристроями.
 4. Публікація

  Налаштовуємо хостінг, підключаємо домен. Якщо ми впевнені, що ваш веб-сайт відповідає високим вимогам, які ми для себе поставили, публікуємо ваш сайт в Інтернеті.

Відповідний графік роботи дозволяє нам підготувати корпоративний сайт відповідно до очікувань клієнтів. Ми надаємо повну консультацію та підтримку на кожному етапі створення ресурсу.

Наше агентство надає гарантію на розроблені сайти. Технічне обслуговування надається на 3 місяці з моменту публікації та включає надання телефонних консультацій у робочий час та усунення несправностей і помилок, виявлених під час користування.

Часті запитання

Чи буде веб-сайт, який я замовлю, моєю власністю?

Так.  Після усіх платежів ваш сайт стане вашою власністю назавжди - без гачків і додаткових витрат. Після завершення створення сайту ми завантажимо його на ваш сервер. Що робити, якщо у вас ще немає хостингу? Наш фахівець підкаже, яке рішення вибрати і допоможе в його придбанні. Веб-сервер (хостинг) — це простір, необхідний веб-сайту для його публікації в Інтернеті.

Чи можна буде внести виправлення після завершення розробки сайту?

Так. У рамках послуги з розробки веб-сайту ми пропонуємо 3 етапи корекції – вони не обов’язково мають бути виправленням помилок. Іноді косметичних змін достатньо, щоб досягти "чогось", що в кінцевому підсумку робить сайт ідеальним для Вас. Ми хочемо, щоб сайт, який ви отримаєте, був підготовлений відповідно до ваших уподобань.

На якій CMS розробляється сайт?

CMS використовуються для створення та оновлення контенту веб-сайтів. До найпопулярніших систем керування вмістом належать: Wordpress, Joomla, або Drupal. Кожна з цих систем пропонує різні можливості як під час створення веб-сайту, подальшого його редагування, так і для повсякденного використання. У 8D в більшості випадків ми створюємо веб-сайти на основі Winter CMS, яка є найгнучкішою CMS-системою. Її основні переваги включають простоту використання та можливість швидкого внесення змін.

Скільки коштує утримання веб-сайту?

Для функціонування кожного веб-сайту необхідно щорічно купувати та оплачувати дві послуги:

 • Домен (адреса в Інтернеті, наприклад "site.ua") приблизно 250-350 грн на рік.
 • Хостинг (сервер, на якому будуть зберігатися файли веб-сайту) приблизно за 1200 грн на рік.

Це означає, що утримання веб-сайту загалом коштує близько 1500 грн на рік.

Наші роботи

Залишились питання? Напишіть нам.